Informacija

Fotografuoju krikštynas, vestuves ir kitas šventes, renginius

Du fotografai vienu metu

Vienu metu dirbame dviese. Galimybė vienu metu įamžinti Jums svarbias akimirkas skirtingais rakursais, du skirtingi stiliai!
Profesionaliai fotografuojame vestuves, krikštynas, pirmąją komuniją, sutvirtinimą, kitas šventes, renginius, asmenines fotosesijas. Naudojame profesionalią fototechniką.
Mūsų pareiga – išsaugoti Jūsų prisiminimus nuotraukose gražiausiomis Jūsų emocijų spalvomis.
Su kiekvienu užsakovu yra pasirašoma sutartis (galima ir internetu). Tad būkite tikras, kad Jūsų užsakymas bus įvykdytas sutartomis sąlygomis.
Dirbame visoje Lietuvoje. Ir net tik…

Papildomas apšvietimas

Trūkstant apšvietimo, patalpose ant stovų galime išstatyti profesionalią tam tikslui skirtą įrangą veikiančią belaidžiu būdu. Šią kilnojamą fotostudiją naudojame ir užsakovo patalpose darant verslo portretus, rengiant fotosesijas ir panašiai. Taip pat papildomo apšvietimo dėka galime sukurti įvairius šviesos ar spalvų efektus.

Nuotraukų pateikimas

Atrenkamos tik geriausios nuotraukos. Koreguojami pustoniai, spalvos, retušuojama. Pilnai sutvarkytos nuotraukos atiduodamos įprastai per mėnesį, bet tai priklauso nuo sezono ir užimtumo (sezono metu ilgiau). Mes pateiksime Jums paruoštas nuotraukas privačioje slaptažodžiu apsaugotoje galerijoje. Jums nebūtina kiekvienam svečiui pateikti laikmeną su nuotraukomis. Pakanka su svečiais pasidalinti tiesiog nuotraukų galerijos nuoroda ir slaptažodžiu. Tai labai patogu ir Jums, ir svečiams. Pateiksime du katalogus – vieną su pilno dydžio skaitmeninėmis nuotraukomis ir kitą su sumažintomis, skirtomis greitesnei peržiūrai ekranuose (TV, PC, mob.įrenginiuose jos greičiau užsikrauna) ir dalinimuisi soc. tinkluose.

Pageidaujant galime pateikti ir USB atmintinėje arba CD/DVD diskelyje. Derėtų nepamiršti, kad DVD sparčiai grimsta į praeitį ir tapo atgyvena. CD/DVD diskeliai po 5 metų gali būti jau nebeskaitomi – atsisluoksniuoti. O ir naują kompiuterį nusipirkti su optiniu DVD įrenginiu yra problematiška. Jau nekalbant apie tai, kaip nuskaityti CD/DVD diskus mobiliuosiuose įrenginiuose – planšetuose, išmaniuosiuose. Retas kuris iš užsakovų dar pageidauja nuotraukų pateikimo USB ar DVD. Nes tai nėra patogu ir papildomai kainuoja.

Meilė, džiaugsmas, nuostaba, gėrėjimasis ir kiti jausmai gali atsispindėti ir nuotraukose. Net ir po daugelio metų peržiūrint tokias nuotraukas šie įamžinti nuotraukose jausmai vėl sugrįžta į mūsų širdis. Ir tai yra nuostabu…

Skambinkite arba rašykite ir viską aptarsime. Dirbame visoje Lietuvoje ir ne tik.

mobilusis +370-67-880055

el.paštas fotografas@fotodvelksmas.lt

Teiravimosi forma