Informacija

Fotografuoju krikštynas, vestuves ir kitas šventes, renginius

Du fotografai vienu metu

Vienu metu dirbame dviese. Galimybė vienu metu įamžinti Jums svarbias akimirkas skirtingais rakursais, du skirtingi stiliai! Naudojame pažangią profesionalią fototechniką.
Su kiekvienu užsakovu yra pasirašoma sutartis (galima ir internetu). Tad būkite tikras, kad Jūsų užsakymas bus įvykdytas sutartomis sąlygomis.
Dirbame visoje Lietuvoje. Ir net tik…

Apšvietimas

Mūsų turima įranga leidžia fotografuoti beveik visiškoje tamsoje.
O reikiant studijinio apšvietimo, patalpose ant stovų galime išstatyti profesionalią tam tikslui skirtą įrangą veikiančią belaidžiu būdu. Šią kilnojamą fotostudiją naudojame ir užsakovo patalpose darant verslo portretus, rengiant fotosesijas ir panašiai. Taip pat papildomo apšvietimo dėka galime sukurti įvairius šviesos ar spalvų efektus.

Nuotraukų pateikimas

Atrenkamos tik geriausios nuotraukos. Koreguojami pustoniai, spalvos, retušuojama. Sutvarkytos nuotraukos atiduodamos įprastai per mėnesį, bet tai priklauso nuo sezono ir užimtumo. Mes pateiksime Jums paruoštų nuotraukų du katalogus – vieną su pilno dydžio skaitmeninėmis nuotraukomis ir kitą su sumažintomis, skirtomis greitesnei peržiūrai ekranuose (TV, PC, mob.įrenginiuose jos greičiau užsikrauna) ir dalinimuisi soc. tinkluose. Nuotraukas ir filmuotą medžiagą galime pateikti unikalioje medinėje USB3.0 atmintinėje įpakuotoje į gražią medinę dėžutę.

Skambinkite arba rašykite ir viską aptarsime. Dirbame visoje Lietuvoje ir ne tik.

mobilusis +370-67-880055

el.paštas fotografas@fotodvelksmas.lt

Teiravimosi forma