D.U.K.

D.U.K.

Fotografavimo trukmė skaičiuojama nuo pirmos iki paskutinės nuotraukos. Atvykimo laikas į pirminę sutartą vietą ir mūsų grįžimo namo laikas nėra skaičiuojami. Bet važinėjimai tarp lokacijų yra skaičiuojami į bendrą trukmę štai kodėl.
Mūsų darbas apima ne tik patį fotografavimo/filmavimo procesą – tai ir vietos apžvalga, ir jaunųjų, svečių sustatymas,  šukuosenos, drabužių pataisymas, naudojamos aparatūros sustatymas, objektyvų keitimas, koordinavimas, įvairi pagalba ir daugybė kitų akivaizdžiai nematomų dalykų.
Kelionės tarp lokacijų laikas yra skaičiuojamas dėl paprasčiausios priežasties. Pateiksime pavyzdį. Tarkime, kad kelionės laikas tarp lokacijų yra neskaičiuojamas. Jaunieji sumano tuoktis Alytuje 11 valandą, o  fotografuotis Palangoje. Ten fotosesija vyktų tarp 18 ir 21 valandos. Darbo fotografuojant/filmuojant gautųsi 4 valandos – 1 valanda Alytuje ir 3 valandos Palangoje. Bet mes šio sumanymo išpildymui užtruktume 10 valandų – nuo 11 iki 21 valandos.  Ir tai neskaitant nuvažiavimo į Alytų ir grįžimo namo iš Palangos.