Apie mus

Vestuvių fotografas Klaipėdoje

Reikalingas vestuvių fotografas Klaipėdoje? Kitoje Lietuvos vietovėje ar už jos ribų? . .
Sveiki, esame du fotografai – Jolita ir Žilvinas. Gyvename Klaipėdoje.  Tačiau fotografuojame ir filmuojame bet kuriame pasaulio krašte.

Mėgstame keliauti. Esame apkeliavę daugybę kraštų, o Lietuvą – skersai ir išilgai.

Bendraujame lietuviškai, rusiškai, angliškai ir šiek tiek itališkai.
Dirbame komandoje dviese.
Savo nuotraukose stengiamės užfiksuoti natūralias žmonių emocijas ir jausmus, kad ir po daugelio metų nuotraukose liktų kadaise patirtų išgyvenimų prisiminimas. Šiuo metu šis reportažinis renginių fotografavimo stilius, kai yra minimum pozavimo, sparčiai populiarėja.

Vestuviu fotografas klaipėdoje

Naudojame profesionalią pažangią foto ir video techniką. Nuolat sekame technikos rinkos pasikeitimus,  naujoves. Tobuliname savo fotografavimo būdus, domimės naujais fotografavimo, filmavimo ir apšvietimo metodais, programine nuotraukų tvarkymo ir filmų gamybos įranga. Fotografijoje ir filmavime, kaip ir bet kurioje kitoje srityje, jei nežengsi pirmyn, slysi atgal. Tai nuolatinis procesas. Dalyvaujame konkursuose. Esame pasaulinio lygio vestuvinės fotografijos MyWed Award konkurso dalyviai.

Nors nesame vieno kažkokio fotografavimo stiliaus šalininkai, labiau patinka natūralus veiksmas, natūralių jausmų ar emocijų įamžinimas, jei tik yra galimybė įamžinti reportažą.

Vestuviu fotografas klaipėdoje

Į savo darbą ir klientus žiūrime su didele atsakomybe ir pagarba. Fotografo darbą užsakovo atžvilgiu skirstome į kelis etapus – patį fotografavimo procesą (pagarbus bendravimas su užsakovu ir jo artimaisiais) ir nuotraukų apdorojimo procesą (atrinkti ir koreguoti nuotraukas turinčias išliekamąją vertę). Visada trokštame, kad mūsų klientai liktų patenkinti mūsų darbu fotografavimo bei filmavimo metu ir džiaugtųsi gautomis nuotraukomis bei sukurtu filmu.

Vestuviu fotografas klaipėdoje

Jūsų švenčių dieną mums svarbiausi esate Jūs ir Jūsų artimieji. Todėl nuoširdžiai stengsimės ir padarysime viską, kad nuotraukos būtų gražiausios, kokias tik kada matėte, ir pilnos emocijų bei meilės.

Jei reikalingas fotografas Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste, arba jei turite klausimų ar pasiūlymų, susijusių su fotografija, drąsiai klauskite.

Vestuvių fotografas Klaipėdoje
Vestuvių fotografas Klaipėdoje

Paslaugos.lt

krikštynų fotografas klaipėdoje