Apie mane

Vestuvių fotografas Klaipėdoje

Reikalingas vestuvių fotografas Klaipėdoje? Kitoje Lietuvos vietovėje ar už jos ribų? . .
Sveiki, mano vardas Žilvinas. Gyvenu Klaipėdoje. Fotografuoju vestuves, krikštynas, gimtadienius, renginius, rengiu fotosesijas. Bendrauju lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Savo nuotraukose stengiuosi užfiksuoti natūralias žmonių emocijas ir jausmus, kad ir po daugelio metų nuotraukose liktų kadaise patirtų išgyvenimų prisiminimas. Šiuo metu šis reportažinis renginių fotografavimo stilius, kai yra minimum pozavimo, sparčiai populiarėja.

Naudoju profesionalią pažangią fototechniką. Nuolat seku fototechnikos rinkos pasikeitimus,  naujoves. Tobulinu savo fotografavimo būdus, domiuosi naujais fotografavimo ir apšvietimo metodais, programine nuotraukų tvarkymo įranga. Fotografijoje, kaip ir bet kurioje kitoje srityje, jei nežengsi pirmyn, slysi atgal. Tai nuolatinis procesas. Dalyvauju konkursuose. Esu pasaulinio lygio vestuvinės fotografijos MyWed Award konkurso dalyvis.

Nors nesu vieno kažkokio fotografavimo stiliaus šalininkas, labiau patinka natūralus veiksmas, natūralių jausmų ar emocijų įamžinimas, jei tik yra galimybė fotografuoti reportažą.

Į savo darbą ir klientus žiūriu su didele atsakomybe ir pagarba. Fotografo darbą užsakovo atžvilgiu skirstau į kelis etapus – patį fotografavimo procesą (pagarbus bendravimas su užsakovu ir jo artimaisiais) ir nuotraukų apdorojimo procesą (atrinkti ir koreguoti nuotraukas turinčias išliekamąją vertę). Visada stengiuosi, kad mano klientai liktų patenkinti mano darbu fotografavimo metu ir džiaugtųsi gautomis nuotraukomis.

Jūsų švenčių dieną man svarbiausi esate Jūs ir Jūsų artimieji. Todėl nuoširdžiai stengsiuosi ir padarysiu viską, kad nuotraukos būtų gražiausios, kokias tik kada matėte, ir pilnos emocijų bei meilės.

Jei reikalingas fotografas Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste, arba jei turite klausimų ar pasiūlymų, susijusių su fotografija, drąsiai klauskite.

Vestuvių fotografas Klaipėdoje
Vestuvių fotografas Klaipėdoje

Paslaugos.lt

krikštynų fotografas klaipėdoje