Apie mane

Vestuvių fotografas Klaipėdoje

Reikalingas vestuvių fotografas Klaipėdoje? Žemaitijoje? Lietuvoje ar už jos ribų? . .
Sveiki, mano vardas Žilvinas. Gyvenu Klaipėdoje. Fotografuoju vestuves, krikštynas, gimtadienius, renginius, rengiu fotosesijas.

Savo nuotraukose stengiuosi užfiksuoti natūralias žmonių emocijas ir jausmus, kad ir po daugelio metų nuotraukose liktų kadaise patirtų išgyvenimų prisiminimas. Šiuo metu šis reportažinis renginių fotografavimo stilius, kai yra minimum pozavimo, sparčiai populiarėja.
Laisvalaikiu mėgstu fotografuoti gamtą, peizažus, miestą. Visos šiame tinklapyje publikuojamos nuotraukos yra mano fotografuotos skirtingais laikotarpiais.

Fototechnika

Pirmąjį savo fotoaparatą – juostinį gavau dovanų dvyliktojo gimtadienio proga. Pirmoji pažintis su skaitmeniniu fotoaparatu buvo 2004-aisiais. Šiuo metu naudoju profesionalią Manfrotto, Nikon, Sony fototechniką.

Fototechniką įsigyti neužtenka, reikia žinoti jos galimybes ir mokėti jomis naudotis. Fototechnika fotografui, kaip muzikos instrumentas muzikantui – geras muzikantas ir su prastesniu instrumentu puikiai sugros, o prastam muzikantui ir geras instrumentas neskambės…

Nuolat seku fototechnikos rinkos pasikeitimus,  naujoves. Tobulinu savo fotografavimo būdus, domiuosi naujais fotografavimo ir apšvietimo metodais, programine nuotraukų tvarkymo įranga. Fotografijoje, kaip ir bet kurioje kitoje srityje, jei nežengsi pirmyn, slysi atgal. Tai nuolatinis procesas. Dalyvauju konkursuose. Esu pasaulinio lygio vestuvinės fotografijos MyWed Award konkurso dalyvis.

Nors nesu vieno kažkokio fotografavimo stiliaus šalininkas, labiau patinka natūralus veiksmas, natūralių jausmų ar emocijų įamžinimas, jei tik yra galimybė fotografuoti reportažą.

Į savo darbą ir klientus žiūriu su didele atsakomybe ir pagarba. Fotografo darbą užsakovo atžvilgiu skirstau į kelis etapus – patį fotografavimo procesą (pagarbus bendravimas su užsakovu ir jo artimaisiais) ir nuotraukų apdorojimo procesą (atrinkti ir koreguoti nuotraukas turinčias išliekamąją vertę). Visada stengiuosi, kad mano klientai liktų patenkinti mano darbu fotografavimo metu ir džiaugtųsi gautomis nuotraukomis. Jūsų švenčių dieną man svarbiausi esate Jūs ir Jūsų artimieji. Todėl nuoširdžiai stengsiuosi ir padarysiu viską, kad nuotraukos būtų gražiausios, kokias tik kada matėte, ir pilnos emocijų bei meilės .

Jei reikalingas fotografas Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame mieste, arba jei turite klausimų ar pasiūlymų susijusių su fotografija, drąsiai klauskite.

sentencija apie fotografija

Paslaugos.lt