Apie mus

vestuvių fotografas Klaipėdoje

Sveiki! Mes, Jolita ir Žilvinas, esame žmona ir vyras, dirbame kartu. Žmonės sako, kad esame nuoširdūs ir nepasipūtę 😊. Gyvename Klaipėdoje. Tačiau fotografuojame ir filmuojame bet kuriame pasaulio krašte.

Šrilanka
Šrilanka. Negombo

Mėgstame keliauti. Esame apkeliavę daugybę kraštų, o Lietuvą – skersai ir išilgai. Bendraujame lietuviškai, rusiškai, angliškai ir itališkai.

Malta
Malta. Žydroji grota

Naudojame profesionalią pažangią foto ir video techniką. Nuolat sekame technikos rinkos pasikeitimus, naujoves. Tobuliname savo fotografavimo būdus, domimės naujais fotografavimo, filmavimo ir apšvietimo metodais, programine nuotraukų tvarkymo ir filmų gamybos įranga. Fotografijoje ir filmavime, kaip ir bet kurioje kitoje srityje, jei nežengsi pirmyn, slysi atgal. Tai nuolatinis procesas.

Marokas. Sachara

Dalyvaujame konkursuose. Esame pasaulinio lygio vestuvinės fotografijos MyWed Award konkurso dalyviai.

Dirbdami savo darbą stengiamės užfiksuoti natūralias žmonių emocijas ir jausmus, kad ir po daugelio metų nuotraukose liktų kadaise patirtų išgyvenimų prisiminimas. Šiuo metu šis reportažinis renginių fotografavimo stilius, kai yra minimum pozavimo, sparčiai populiarėja. Nors nesame vieno kažkokio stiliaus šalininkai, labiau patinka natūralus veiksmas, natūralių jausmų ar emocijų įamžinimas, jei tik yra galimybė įamžinti reportažą.

Vestuviu fotografas klaipėdoje

Į savo darbą ir klientus žiūrime su didele atsakomybe ir pagarba. Darbą užsakovo atžvilgiu skirstome į kelis etapus – patį fotografavimo ir filmavimo procesą (pagarbus bendravimas su užsakovu ir jo artimaisiais) ir nuotraukų apdorojimo procesą (atrinkti ir koreguoti nuotraukas turinčias išliekamąją vertę) bei sukurtį jaudinantį šiltus jausmus sukeliantį filmą.

Visada trokštame, kad mūsų klientai liktų patenkinti (žr. Atsiliepimai) mūsų darbu fotografavimo bei filmavimo metu ir džiaugtųsi gautomis nuotraukomis bei sukurtu filmu.
Jūsų švenčių dieną mums svarbiausi esate Jūs ir Jūsų artimieji. Todėl nuoširdžiai stengsimės ir padarysime viską, kad įamžintos akimirkos būtų pačios gražiausios, kokias tik kada matėte, ir pilnos emocijų bei meilės.
Jei reikalingos profesionalios fotografo bei videografo paslaugos (o gal abi kartu) arba turite klausimų, pasiūlymų, drąsiai klauskite.

Vestuvių fotografas
Vestuvės Gorainiuose
Vestuvių fotografas

 

Paslaugos.lt

Vestuvių fotografas
Vestuvių fotografas
Vestuvių fotografas Klaipėdoje